2016: Bajnoki Pontversenyben dobogós hely a Kenusiskolának!

2016-ban a Kenusiskola második versenyszezonját teljesítette. Nincsenek se felnőtt, se ifi versenyzőink, ezért az eredményességünket abban a korosztályban mérjük csak, ahol van versenyzőnk, ez pedig a gyermek és a kölyök korosztály, és persze csak a kenu.

Eredményeink:

Gyermek korosztály - kenu:

1. EDF-DÉMÁSZ SZEGED
2. Diósgyőr
3. Törökbálinti Kenusiskola
4. Graboplast Győr

Kölyök korosztály - kenu:

1. EDF DÉMÁSZ SZEGED
2. Graboplast Győr
3. KSI
4. Lágymányosi Spari
5. Csepel
6. Törökbálinti Kenusiskola

Abban a pontversenyben, ahol kajakos és kenus, utánpótlás és felnőtt együtt szerepel, a 88 db bajnoki pontot szerzett klub közül a 42. helyen vagyunk.

Ha viszont csak a kenusokat nézzük, beleszámítva minden korosztályt, már 11. helyen áll Törökbálint.

Ha levesszük a felnőtt versenyzőket, és az utánpótlást nézzük kenuban, már a 9. helyen szereplünk.

Ha pedig azt a korosztályt összesítjük csak, ahol van is versenyzőnk (U10-16), akkor a Törökbálinti Kenusiskola a 6.-ik legjobb kenuscsapatot hozza az országban.

Ott pedig ahol a jövő látszik, a gyermekeknél, már a 3.-ik helyen szereplünk!

2 év eredménye ez, köszönjük Törökbálint!

A részletes pontversenyen letölthető itt az MKKSZ oldaláról.