Sárkányhajó edzések a Törökbálinti-tavon

Látványos, népszerû, igazi csapathajó! 20 fõs legénységével igazi élményét adja a közös mozgásnak! Nem véletlen, hogy a Sárkányhajó sikeres eleme csapatépítõ tréningeknek, osztálykirándulásoknak is.

A Kenusiskola sárkányhajó csapatának neve Tüzesvíz, közösségünk pedig vidám, sportos, 16 és 50 év közötti férfiakból és nőkből áll. Télen-nyáron rendszeres, közös edzésekkel tartjuk formában magunkat, ahová Téged is örömmel várunk! Évente pár alkalommal részt veszünk kisebb-nagyobb versenyeken, és közös programokat is szervezünk.

A sárkányhajózás élménye elérhető iskolák, osztályközösségek és baráti társaságok számára is, csapatépítő programok keretében is, de helyt adunk más (esetlegesen céges) sárkányhajó csapatok edzéseinek is.

Jelentkezni, érdeklődni lehet  a torokbalint@kenusiskola.hu e-mail címen, vagy a 06 30 399 4507-es telefonszámon.